шаблоны joomla на templete.ru

slogan

Поліетиленові трубопроводи Netafim™ (PE)

d3p1

Застосування:

Використання для іригаційних систем, водопостачальних систем, спринклерних стійок та гідравлічної автоматизації у сільському господарстві.

 

Специфікації:

- Стандартні іригаційні трубопроводи – виготовлені згідно до умов SI 499-2000; спроектовані у відповідності до Міжнародного Стандарту 4427/96 та PREN 12201/98

- Іригаційні трубопроводи Netafim™ PEpipes – застосовуються запропоновані вироби Netafim™ скрізь, де потрібне виконання міжнародних стандартів

- Трубки та мікротрубки розмірами 3*5, 4*6.5, 6*8, та 9*12 – виготовлені відповідно до стандартів якості Netafim™ щодо крапельниць, розбризкувачів та стійок для мікроспринклерних установок .

- Мікротрубки товщиною 8 мм – виготовлені відповідно до стандартів якості Netafim™ щодо гідравлічного регулювання та автоматичних систем.

 

Особливості та переваги:

- Всі труби виготовлені з захисним покриттям проти ультрафіолетового випромінювання та окислення, що робить їх витривалими до впливу сонячної радіації без значних пошкоджень протягом 50 років.

- Поліетиленові трубопроводи PE не пошкоджуються мікроорганізмами та грибами як зовнішньо, так і внутрішньо.

- Поліетиленові трубопроводи PE є стійкими до води, що містить солі, кислотні або лужні розчини (за винятком розчинів великої концентрації), та до більшості речовин, що використовуються у сільськогосподарській діяльності.

- Є в наявності трубопроводи з стандартною довжиною полоси, котушки великих діаметрів, або мотки труб, що відповідають особливим потребам сільгоспвиробника.

- Виготовлені з високоякісного поліетиленового полімеру низької/ середньої щільності, спеціально розроблена текстура не піддається розтріскуванню та перекручуванню та забезпечує довготривале використання.

- Виготовлені з високою точністю, щоб забезпечити однаковість внутрішнього діаметру та товщини стінок.

- Іригаційні поліетиленові трубопроводи Netafim™також можна заказати у різних кольорах:

- Фіолетовий колір – для забезпечення легкої ідентифікації при використанні води, не придатної до пиття та іншого спеціального застосування.

- Світло-сірий колір – спеціально виготовлені трубопроводи для використання у теплицях та для захищених культур.