шаблоны joomla на templete.ru

slogan

Компенсовані Крапельні лінії  DripNet PC™ з малою / середньою товщиною стінки

Компактна Інтегрована Компенсована крапельниця з системою безперервного самоочищення

 

Застосування:

Для довгого використання, в основному застосовується на багаторічних насадженнях (садах, ягідниках, квіткових культурах)

 

Специфікації:

- Діапазон робочого тиску: від 0.4 до 2.5/3.0 бар (відповідно до швидкості потоку моделі та товщини стінки крапельної лінії).

- Рекомендований рівень фільтрації: відповідно до швидкості водного потоку у крапельницях.

- Лабіринт TurboNet™ з широкими водними протоками.

- Широкий асортимент крапельних ліній з різною товщиною стінки (0.31, 0.34, 0.38, 0.50, та 0.63 мм).

- Інжекторна крапельниця, дуже низький коефіцієнт варіації.

- Вмонтована силіконова діафрагма.

- Стійка до ультрафіолетового випромінювання. Стійка до стандартних поживних речовин, що використовуються у сільському господарстві.

- Крапельниці DripNet PC™ відповідають Стандартам ISO 9261 щодо продукції, сертифікованої Ізраїльським Інститутом Стандартизації (SII).

 

Особливості та Переваги:

- Система компенсованого тиску: точна та рівномірна кількість води надходить при різному діапазоні робочого тиску. 100 % рівномірність розподілення потоку води та поживних речовин у відвідних трубопроводах.

- Постійне самопромивання: при виявленні вимиває сміття та чужорідні речовини впродовж робочого процесу, а не тільки на початку або у кінці циклу, гарантуючи безперервну діяльність крапельниці.

- Система самопромивання разом з великою площею фільтрації покращує процес захисту від засмічення, таким чином надаючи  DripNet PC™ високу стійкість при використанні води низької якості.

- Лабіринт TurboNet™ забезпечує широкі водні протоки, більш глибокий та широкий поперечний переріз покращує опір засміченню.

- Вода надходить до крапельниці з центру джерела водопостачання, що запобігає потраплянню осадових порід до крапельниць.

d1t1